poniedziałek, 26 maja 2014

Chicago Bulls Party


Dla równowagi, projekt 18+ dla tzw. płci brzydkiej (18+ dla płci pięknej jest tu).
Pomysłów w głowie kotłowało się wiele (jaki motyw wybrać), ale nasze dylematy moralne rozwiał mój mąż, oświadczając, że jak dla faceta to musi być sport. I tak oto, prze państwo, padło na zacne byki z Chicago.


Miałam mnóstwo wątpliwości co do tego projektu, no bo, kaman, dla facetów, dorosłych, to jakoś inaczej. Co tak naprawdę na tym stole postawić? Oprócz piwka, rzecz jasna. Nie chciałam, żeby było za słodko, ale z drugiej strony daleko mi było do przygotowywania hamburgerów i frytek. Stanęło więc na słonych przekąskach, które w ręcznie wykonanych pudełeczkach MrsCrafty wyglądały świetnie.


Kolorystycznie pasowały mi kapkejki marchewkowe (potem podniebienie potwierdziło, że był to genialny wybór również ze względów smakowych. Om nom nom...).


Tort. Tort musiał być w kształcie piłki. Nie posiadając tego ani okrągłych naczyń żaroodpornych, zostało mi stare, dobre, polskie kombinowanie z dwoma tortownicami. I udało się.


A ta siatka do kosza... to był jeden z tych momentów... Piątek, zakupy, wrzucamy do wózka to i owo, mijamy alejki: sezonowe ciuchy, buty, sportowe... I nagle. Promień światła, niebiańska muzyka, oczy jak pięciozłotówki, trybki w mózgu pracują i produkują pomysł: a gdyby tak... patera + siatka do kosza... Eureka!


Panom również należy się co nieco od życia. I od gospodarza imprezy. Dlatego też party favours zapakujemy im w takie papierowe torebki:


A przez ten czas towarzyszył nam przesympatyczny Pan Koszykarz, który całą imprezę przygotowywał się do dwutaktu, niestety bez powodzenia... ;)


Pozdrawiamy :)
MrsCake&MrsCrafty

4 komentarze:

 1. A ja myślałam, że to na dzień mamy, jakiejś miłośniczki Byków.:D
  Tort - szacun!

  OdpowiedzUsuń
 2. śmiechowe :) roboty dużo, ale radocha musiała być przednia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowo, starannie i tematycznie idealnie, gratuluje

  OdpowiedzUsuń

AdSense

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...